Veletržní palác a Muchova epopej (Praha, 6. 11. 2014) Tisk
Napsal uživatel Kamil Kopecký   
Úterý, 04 Listopad 2014 17:18

 

Garant předmětu: dr. Jana Sladová, kontakt Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , mobil: 723 698 445. Další pedagogický doprovod: dr. Daniel Jakubíček.

Sraz účastníků: ve čtvrtek 6. 11. 2014 v 9.45 hod. v přízemí budovy Hlavního nádraží v Praze u knihkupectví NeoPalladium.

Ukončení exkurze: v 16 hodin ve Veletržním paláci.

Program exkurze:

Prezence v 9.45 hod., společný odchod z nádraží nejpozději v 10 hodin - odjezd městskou hromadnou dopravou k Veletržnímu paláci. V 11 hodin zahájení lektorské prohlídky (cca 90 minut) - historie budovy, stálá expozice moderního umění, přehled moderních uměleckých směrů ve výtvarném umění. Dále přestávka na oběd a individuální prohlídky krátkodobých výstav – aktuálně upřesníme. V 14.30 hod. lektorská prohlídka Muchovy Slovanské epopeje (cca 60 - 70 minut). Po ukončení druhé lektorské prohlídky budou upřesněny seminární úkoly pro studenty, kteří mají zájem o zápočet. Možnost dokončení individuálních prohlídek. V 16.00 hod. oficiální zakončení exkurze.

Obecné informace: v ceně exkurze je zahrnuto vstupné, režijní náklady, poplatky za lektorské služby. Dopravu a stravování si hradí každý individuálně.

V objektu je známá kavárna, kde můžete využít možnost občerstvení.

Počítejte s tím, že po příchodu do Veletržního paláce budeme v šatně odkládat bundy, batohy a větší tašky apod.

Připomínám také, že během prohlídky expozic je třeba mít vypnutý mobil, nekonzumovat jídlo a pití…děkuji. Vítané jsou naopak případné otázky směřující k odborným lektorůmJ.

Dbejte na dodržování zásad bezpečnosti během celé exkurze. Doklady a peníze dobře uložte, ať nedojde ke ztrátě! Dodržujte stanovené termíny.

Nezapomeňte: vytištěný orientační program s telefonem na garanta exkurze, občanský průkaz, kartu ISIC, kartu zdravotní pojišťovny, případně slevové karty (na dopravu apod.)! Dále léky, které užíváte, telefon, deštník, dobrou obuv, vhodný oděv. A hlavně dobrou náladu!

Těším se na viděnou!