DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ PRO STUDENTY EXKURZE (předměty PHSEB, EL20B) Tisk
Napsal uživatel Kamil Kopecký   
Pondělí, 30 Září 2013 08:26

Program a termíny exkurzí

KČJ/PHSEB – Praha historická i současná (29. 10. – 1. 11. 2013) – návštěva historických a kulturních objektů, včetně divadelních představení.

KČJ/EL20B – Exkurze zaměřená k moderním dějinám a kultuře – letos bude možno vybírat ze 2 jednodenních akcí (student se zúčastní alespoň 1 z nich):

a) Židovské muzeum v Praze (6 objektů, odborný průvodce) - středa 13. 11. 2013;

b) Památníky a expozice moderních dějin v Praze (Vítkov, odboj aj.) – čtvrtek 14. 11. 2013.

Všichni studenti, kteří jsou ve STAGU přihlášeni k uvedeným předmětům, se v tomto týdnu osobně dostaví do mé pracovny a vyzvednou si závaznou přihlášku na exkurzi! Přihlášku je nutné vyplnit a odevzdat nejpozději ve čtvrtek 3. 10. (ze závažných důvodů výjimečně v pondělí 7. 10. – nejlépe v konzultačních hodinách). Tyto termíny je z organizačních důvodů nutné dodržet! Konstatuji, že v minulém týdnu již proběhly informační schůzky, ale je zřejmé, že některým studentům termíny unikly…

Upozorňuji, že ve středu 2. 10. pravděpodobně nebudu přítomná na fakultě, snažte se proto vše vyřídit během úterý a čtvrtka (případně hned 30. 9.). Děkuji.

Přihlášku si mohou vyzvednout i studenti, kteří dané předměty nemají zapsané ve STAGU, ale některé z exkurze by se dodatečně chtěli zúčastnit (otázku kreditů můžeme zkusit dořešit).

Bližší informace k programu jednotlivých exkurzí budou účastníkům upřesněny na informační schůzce před odjezdem.

30. 9. 2013

dr. Jana Sladová