spacer
advertisement.png, 0 kB
spacer
spacer
 
Aktuálně


Kultura písemného projevu PDF Tisk Email
Napsal uživatel Kamil Kopecký   
Pondělí, 17 Listopad 2014 11:42

Kultura písemného projevu (prezenční studium, B2PIS) již v tomto semestru nebude prezenčně realizována, úkoly pro udělení zápočtu jsou dané a pro zápočet si přijďte v průběhu zápočtového týdne a zkouškového období.

U studentů dálkového/kombinovaného studia bude vše probíhat dle plánu.

S pozdravem, Kamil Kopecký 

 
Studentům rozšiřujícího studia pro střední školy - Mediální výchova PDF Tisk Email
Napsal uživatel Kamil Kopecký   
Středa, 05 Listopad 2014 15:56
Vážení studenti, upozorňuji, že v pátek 7. 11. 2014 se nebude konat předmět Mediální výchova a jazyk současné žurnalistiky. Níže je uveden odkaz, kde si můžete stáhnout prezentaci k přednášce. Písemná zkouška se bude konat 16. 1. 2015 v 9.45. Otázky u zkoušky budou vycházet z prezentace. Děkuji za pochopení. 

Mgr. Lukáš Hejsek, Ph.D.
 
 
Kredit za dobrovolnickou činnost PDF Tisk Email
Napsal uživatel Kamil Kopecký   
Středa, 05 Listopad 2014 10:22
Hledáte kredit za dobrovolnickou činnost? Přihlaste se a pomozte nám s novým výzkumem zaměřeným na dětské domovy. Detaily: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
 
Veletržní palác a Muchova epopej (Praha, 6. 11. 2014) PDF Tisk Email
Napsal uživatel Kamil Kopecký   
Úterý, 04 Listopad 2014 17:18

 

Garant předmětu: dr. Jana Sladová, kontakt Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , mobil: 723 698 445. Další pedagogický doprovod: dr. Daniel Jakubíček.

Sraz účastníků: ve čtvrtek 6. 11. 2014 v 9.45 hod. v přízemí budovy Hlavního nádraží v Praze u knihkupectví NeoPalladium.

Ukončení exkurze: v 16 hodin ve Veletržním paláci.

Program exkurze:

Prezence v 9.45 hod., společný odchod z nádraží nejpozději v 10 hodin - odjezd městskou hromadnou dopravou k Veletržnímu paláci. V 11 hodin zahájení lektorské prohlídky (cca 90 minut) - historie budovy, stálá expozice moderního umění, přehled moderních uměleckých směrů ve výtvarném umění. Dále přestávka na oběd a individuální prohlídky krátkodobých výstav – aktuálně upřesníme. V 14.30 hod. lektorská prohlídka Muchovy Slovanské epopeje (cca 60 - 70 minut). Po ukončení druhé lektorské prohlídky budou upřesněny seminární úkoly pro studenty, kteří mají zájem o zápočet. Možnost dokončení individuálních prohlídek. V 16.00 hod. oficiální zakončení exkurze.

Obecné informace: v ceně exkurze je zahrnuto vstupné, režijní náklady, poplatky za lektorské služby. Dopravu a stravování si hradí každý individuálně.

V objektu je známá kavárna, kde můžete využít možnost občerstvení.

Počítejte s tím, že po příchodu do Veletržního paláce budeme v šatně odkládat bundy, batohy a větší tašky apod.

Připomínám také, že během prohlídky expozic je třeba mít vypnutý mobil, nekonzumovat jídlo a pití…děkuji. Vítané jsou naopak případné otázky směřující k odborným lektorůmJ.

Dbejte na dodržování zásad bezpečnosti během celé exkurze. Doklady a peníze dobře uložte, ať nedojde ke ztrátě! Dodržujte stanovené termíny.

Nezapomeňte: vytištěný orientační program s telefonem na garanta exkurze, občanský průkaz, kartu ISIC, kartu zdravotní pojišťovny, případně slevové karty (na dopravu apod.)! Dále léky, které užíváte, telefon, deštník, dobrou obuv, vhodný oděv. A hlavně dobrou náladu!

Těším se na viděnou!

 
Jazykový proseminář a Kultura písemného projevu dne 4. a 5. listopadu odpadá PDF Tisk Email
Napsal uživatel Kamil Kopecký   
Pondělí, 03 Listopad 2014 09:57

Z důvodu konání certifikace pracoviště ve dnech 4. a 5. 11. výuka JAP1B a B2PIS/K2PIS apod. dr. Kopeckého a Mgr. Dluhošové odpadá. Samostatné pro studenty budou zveřejněny na webových stránkách. Konzultační hodiny ve středu platí.

S pozdravem

Kamil Kopecký 

Aktualizováno Pondělí, 03 Listopad 2014 09:58
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 3 z 66
spacer
pw_rightredhatApachePerlMySqlphpCPanleFantasticoJoomlapw_left
spacer
© 2019 Hana Marešová
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.