Pozor – změna ve výuce dr. Jany Sladové! PDF Tisk Email
Pátek, 05 Prosinec 2014 16:36

Informace pro studenty k předmětu Č203B

Upozorňuji studenty, že v pondělí 8. 12. a v úterý 9. 12. se semináře Č203B nekonají, protože musím být odpoledne mimo fakultu. V úterý je navíc vyhlášeno děkanské volno od 14 do 17.30 hod. Naše další semináře se tedy uskuteční až v letním semestru (včetně náhradní blokové výuky). Věnujte se samostudiu v rámci zadaných otázek a studijní literaturyJ! Čtvrteční seminář (poslední v tomto semestru) se 11. 12. opravdu uskuteční J!

Všechny studenty také ráda uvidím ve čtvrtek 11. 12. na poslední přednášce. Upřesníme zde případné dotazy k zápočtům, dále se budeme také věnovat tématu „Vyloučeni z literatury“. Pokud jste dosud neviděli stejnojmenný dokumentární film, tak si najděte odkaz v Aktualitách na webu KČJL.

Zápočtové termíny (2) vypíši do systému STAG až na leden a únor. Zápočet bude potvrzený těm přihlášeným studentům, kteří splní podmínky: účast v seminářích + zpracování a odeslání elektronické verze 2 zadaných témat. Seminární práce zasílejte elektronicky nejen na mou univerzitní adresu, ale současně v kopii i svým kolegům na společnou adresu. Texty mi musí přijít e-mailem alespoň 5 dnů před zápočtovým termínem!

Seminární práce zašlete v příloze e-mailu s následujícím označením: příjmení studenta, Č203B, 2014, název díla. Zprávu (e-mail) označte pouze takto: Č203B – seminární práce. Žádám všechny, aby dodrželi toto schéma. Děkuji!

4. 12. 2014 dr. Jana Sladová