spacer
advertisement.png, 0 kB
spacer
spacer
 
Dr. Jana Sladová – Informace k volitelným předmětům PDF Tisk Email
Napsal uživatel Kamil Kopecký   
Pondělí, 22 Září 2014 13:44

Níže uvedené termíny je nutné dodržet a na úvodních seminářích závazně upřesnit počet zájemců o jednotlivé předměty (s ohledem na brzké uzavření systému STAG). Upozorňuji, že žádný z předmětů nebude otevřen, pokud se závazně nepřihlásí alespoň 15 studentů!

Všichni zájemci o předměty KČJ/PHSEB a KČJ/EL20B se dostaví na společný úvodní seminář v úterý 23. 9. v 9.45 hod. (sraz u mé pracovny). Pokud se někdo nemůže ze závažných důvodů dostavit ve stanoveném termínu, tak je nutné, aby přišel na náhradní seminář ve středu 24. 9. v 9.30 hod. (sraz opět u mé pracovny). ÚČAST NA JEDNOM ZE STANOVENÝCH TERMÍNŮ JE POVINNÁ – je nutné podepsat závaznou přihlášku! Vezměte s sebou kartu ISIC.

Informativní seminář k předmětům KČJ/ČPP2B, ČPP4B, NČPP1, NČPP3 se koná ve středu 24. 9. v 7.30 hod. – sraz u mé pracovny (náhradní termín ve čtvrtek 25. 9. ve 13 hod.). Upozorňuji zájemce o jednodenní listopadovou exkurzi se zaměřením na podrobné poznávání objektů a expozic Židovského muzea v Praze, že mohou exkurzi absolvovat v rámci těchto předmětů – podrobnosti budou upřesněny na uvedených informativních seminářích.

Předměty KČJ/VŽSVP, KČJ/NLFT2 a KČJ/NLTD2 se budou konat formou blokové výuky. Termíny stanovíme v úvodních seminářích (viz rozvrh).

 
spacer
pw_rightredhatApachePerlMySqlphpCPanleFantasticoJoomlapw_left
spacer
© 2019 Hana Marešová
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.