Informace k předmětum MTEKB, ESYNB, NEPEI, NESYN, NESYNB PDF Tisk Email
Čtvrtek, 30 Leden 2014 21:28

Předmět E-Bezpečí (EPEIB/NEPEI) bude realizován v letním semestru v prezenční formě. Výuka bude probíhat v laboratoři Centra PRVoK. Přesný den a hodina bude upřesněna v průběhu semestru.  Studenti předmětu budou moci rovněž absolvovat stáže a exkurze.

Předmět ESYNB/NESYNB a MTEKB bude realizován stejně jako v minulém semestru ve formě stáží a odborných exkurzí, detaily budou postupně zveřejňovány prostřednictvím internetových stránek www.esynergie.cz. V letním semestru proběhnou exkurze v Google, Seznam.cz, Vodafone, exkurze v České televizi Olomouc, Českém rozhlasu Olomouc, Policii ČR, MVČR, Linky bezpečí a dalších institucích.

Studenti, kteří absolvovali kreditově hodnocené stáže a přednášky projektu E-Synergie, nemusí navštěvovat prezenční semináře, pouze se zapíší k termínu ukončení předmětu zápočtem a zápočet jim bude uznán. Samozřejmě se mohou přihlásit na nově otevřené exkurze.

Předmět Mediální výchova bude realizován v kombinaci prezenční formy a vybraných exkurzí viz seznam výše.

Novým partnerem týmu projektu E-Bezpečí se stala firma Allegro Group, která provozuje takové portály, jako je Aukro a Heuréka. Pokud bude co ukazovat, možná se nám podaří podívat se i do Aukra :)

Kamil Kopecký