spacer
advertisement.png, 0 kB
spacer
spacer
 
Aktuálně


Informace k předmětum MTEKB, ESYNB, NEPEI, NESYN, NESYNB PDF Tisk Email
Napsal uživatel Kamil Kopecký   
Čtvrtek, 30 Leden 2014 21:28

Předmět E-Bezpečí (EPEIB/NEPEI) bude realizován v letním semestru v prezenční formě. Výuka bude probíhat v laboratoři Centra PRVoK. Přesný den a hodina bude upřesněna v průběhu semestru.  Studenti předmětu budou moci rovněž absolvovat stáže a exkurze.

Předmět ESYNB/NESYNB a MTEKB bude realizován stejně jako v minulém semestru ve formě stáží a odborných exkurzí, detaily budou postupně zveřejňovány prostřednictvím internetových stránek www.esynergie.cz. V letním semestru proběhnou exkurze v Google, Seznam.cz, Vodafone, exkurze v České televizi Olomouc, Českém rozhlasu Olomouc, Policii ČR, MVČR, Linky bezpečí a dalších institucích.

Studenti, kteří absolvovali kreditově hodnocené stáže a přednášky projektu E-Synergie, nemusí navštěvovat prezenční semináře, pouze se zapíší k termínu ukončení předmětu zápočtem a zápočet jim bude uznán. Samozřejmě se mohou přihlásit na nově otevřené exkurze.

Předmět Mediální výchova bude realizován v kombinaci prezenční formy a vybraných exkurzí viz seznam výše. 

Novým partnerem týmu projektu E-Bezpečí se stala firma Allegro Group, která provozuje takové portály, jako je Aukro a Heuréka. Pokud bude co ukazovat, možná se nám podaří podívat se i do Aukra :)

V případě zájmu o detaily pište na adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

S pozdravem
Kamil Kopecký 

 
Informace k předmětu WFOF/KFOFO/FOFOS/FOFOB/KFOFB PDF Tisk Email
Napsal uživatel Kamil Kopecký   
Čtvrtek, 30 Leden 2014 21:15

Vážení studenti, 
veškeré materiály ke zvládnutí kolokvia včetně videopřednášek jsou k dispozici v prostředí LMS Unifor.
Do studijního prostředí se přihlásíte prostřednictvím portálu UP - záložka LMS Unifor. Zde najdete rovněž otázky ke zkoušce.

Pro ty, kteří mají předmět zakončen kolokviem - je nutné zvládnout otázky 1-10.
Pro ty, kteří mají předmět zakončen zkouškou - je nutné zvládnout všechny otázky.

Vzhledem k mé pracovní cestě nebude konzultace WFOF realizována 31.1., ale bude přesunuta na termín 14. 3. (místo konzultace doc. Fice). 

Prosím zástupce všech studijních skupin Fonetiky a fonologie ve všech formách studia, aby mě kontaktovali, abychom si mohli dohodnout termíny zkoušek a kolokvií.

Případné dotazy směřujte na můj email.

S pozdravem

dr. Kamil Kopecký
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript  

 
Výsledek zápočtového testu z předmětu WSHM1 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Úterý, 21 Leden 2014 18:47

Zápočtový test z předmětu WSHM1 (Základy slavistiky...) napsali všichni. Zápočty obdržíte při ukončení druhé části předmětu (WSHM2).

S pozdravem 

Hana Marešová 

 
TMJ 5 - Historická a životopisná literatura pro děti a mládež PDF Tisk Email
Napsal uživatel V. Řeřichová   
Čtvrtek, 16 Leden 2014 11:34

Vážené studentky,

prezentaci k tématu Historická a životopisná literatura pro děti a mládež najdete zde.

Aktualizováno Čtvrtek, 16 Leden 2014 11:36
 
Pracovní dílny studentů a setkání s učiteli českého jazyka PDF Tisk Email
Napsal uživatel Kamil Kopecký   
Úterý, 14 Leden 2014 13:20

Dne 20. listopadu 2014 (organizátor Mgr. Milan Polák, Ph.D.) se na Katedře českého jazyka a literatury uskutečnili dvě pracovní dílny pro studenty PdF UP v Olomouci (organizátor Mgr. Milan Polák, Ph.D.). Obě byly zaměřeny na nové produkty nakladatelství Tobiáš a na práci s nimi. Jako host vystoupil Dr. Zdeněk Topil z nakladatelství Tobiáš.

 

Prvé dílny (13.00-15.00) se zúčastnilo 35 studentů oboru učitelství pro 1. stupeň ZŠ (speciální pedagogika) Studenti byli mimo jiné seznámeni s projektem Pavučinka, stejnojmenným výukovým programem a čítankami pro dyslektiky.

Druhá dílna se uskutečnila v době od 15.30 do 17.30 a zúčastnilo se jí 45 studentů českého jazyka navazujícího magisterského studia oboru Studenti byli mimo jiné seznámeni s projektem Zatracená čeština, možnostmi práce s výukovým programem Pavučinka a koncepcí nových učebnic českého jazyka pro 2. stupeň základní školy.

 

Dne 27. 11. 2013 se v době od 9.00 do 12.30 uskutečnilo na Katedře českého jazyka a literatury setkání s učiteli českého jazyka ze základních a středních škol (35 účastníků). V jeho průběhu byli učitelé seznámení s možnostmi práce a využití nových učebnic nakladatelství Didaktik zaměřených na komunikační výchovu.

Setkání a dílnu vedl Mgr. Milan Polák, Ph.D.

 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Další > Konec >>

Strana 13 z 66
spacer
pw_rightredhatApachePerlMySqlphpCPanleFantasticoJoomlapw_left
spacer
© 2019 Hana Marešová
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.