spacer
advertisement.png, 0 kB
spacer
spacer
 
Učitel českého jazyka v Bruselu PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Úterý, 10 Červen 2014 08:22

Nabídka pedagogické praxe v zahraničí - učitel českého jazyka v Bruselu 

Studentům Pedagogické fakulty, NMgr. a DSP studií oborů český jazyk nebo 1. stupeň pro ZŠ nabízíme možnost vyjet v rámci Erasmu na půlroční až roční výukový pobyt do Bruselu, s nástupem od září 2014.

Jedná se o výuku českých dětí ve škole "Česká škola bez hranic" v Bruselu,která je podporována Českým velvyslanectvím v Bruselu a bruselským Českým centrem a krajanským spolkem Beseda, další podrobnosti viz http://www.csbh.cz/brusel). 

Výuka na škole je realizovaná v češtině, metodou total immersion. Podmínkou je však znalost druhého jazyka - angličtina nebo francouzština na komunikativní úrovni (B2). 

Kompletní finanční náklady na pobyt jsou hrazeny z programu Erasmus, učitel dále obdrží od školy v Bruselu 60 Euro/měsíc na nezbytné náklady na dopravu. 

V případě zájmu o stáž se obraťe do 20. 6. 2014 na proděkanku pro organizaci, rozvoj a celoživotní vzdělávání PdF UP, doc. PhDr. Hanu Marešovou, Ph.D. ( Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , 585635006).

 

 

 

 

Aktualizováno Úterý, 10 Červen 2014 10:24
 
spacer
pw_rightredhatApachePerlMySqlphpCPanleFantasticoJoomlapw_left
spacer
© 2019 Hana Marešová
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.